Kadın Doğum Hastalıkları

Klinik Hakkında

Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet veren Kadın Hastalıkları ve Doğum Ekibi deneyimli uzman hekimlerden ve deneyimli hemşire-ebelerimizden   oluşmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum ile ilgili genel tanı ve tedavi hizmetlerinden başlayarak, menopoz ve osteoporozdan, riskli ve normal gebeliklerin takibine, jinekolojik kanserlerin tanısına kadar pek çok alanda hizmet veriliyor.

Doğum öncesi izleme ve bakımının hem anne hem bebeğin sağlığının bilincinde olan hastanemizde, gebelikle ilgili gerekli laboratuvar tetkikleri ve ultrasonografik kontroller yapılmaktadır.

Bebek dostu hastanemizde deneyimli yenidoğan ekibimiz tarafından bebeklere yaşamlarının ilk anından itibaren özenli bakım gösterilir. Emzirme Danışmanlığı hizmetimiz hafta içi her gün poliklinik biriminde hizmet vermektedir. Pandemi döneminde Gebe Okulumuz ile doğuma hazırlık kursları ve birebir danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Hastanemizde doğum yapan annelerin doğum sonrası depresyon yönünden değerlendirilmesi için polikliniğimiz mevcut olup, gerekli durumlarda psikiyatrik destek sağlanmaktadır.